• Суміш клеюча SCANMIX UNIVERSAL "Теплий Дім" (25кг)

Суміш клеюча SCANMIX UNIVERSAL "Теплий Дім" (25кг) 1 пал.- 42 міш.

Розчин використовується в системі утеплення фасадів «легким мокрим» методом для приклеювання мінераловатних та пінополістирольних плит і для виконання армованого шару. Паропроникна. Еластична, має дуже хороше зчеплення з несучою основою і мінераловатної і пенополистирольной плитою. Можна використовувати для приклеювання на стіни або підлогу керамічної плитки, скломозаїки і порцелянових плиток, клінкерних і кам'яних плиток.

ВЛАСТИВОСТІ
  • паропроникна
  • висока адгезія
  • зручна в застосуванні
  • високопластична
  • морозостійка
  • водостійка
  • екологічно чиста
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Розчин SCANMIX UNIVERSAL кріпиться до несучих поверхонь. Поверхня повинна бути суха і міцна, очищена від пилу, бруду, плям жиру і масел і другіхвеществ, які послаблюють зчеплення. Неміцні шари, шари які не тримаються, необхідно прибрати. При наявності дефектів і нерівностей на поверхні основи рекомендується вирівняти стартовою шпаклівкою SСАNМІХ ТТ. Всі основи обробити 1-2 рази ґрунтовкою SСАNМІХ.

Рекомендується перевірити зчеплення зразків пінополістирольної плити (15 * 15 см) з основою. Через 3 дні перевірити надійність зчеплення на відрив.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Клеючий розчин SCANMIX UNIVERSAL перемішують вручну або механічним способом до отримання однорідної консистенції. Після 5-хвилинної витримки готовий розчин слід перемішати ще раз, після чого розчин можна використовувати протягом 4 годин. Роботи проводити при температурі основи від +5 до + 30 ° С. Коли розчин висохне, його необхідно берегти від замерзання, швидкого висихання і дощу. Всі рекомендації ефективні при температурі основи +20 ° Сі при відносній вологості 60%. Для приклеювання теплоізоляційних плит клеючий розчин наноситься по периметру плит смугою (шириною 4-5 см). У центрі плити формується 6-8 плям, висотою не менше 1 см і діаметром близько 10 см.Ето дає можливість подальшого вирівнювання плит відносно один одного. Площа, вкрита SCANMIX UNIVERSAL, повинна становити не менше 40% від площі плити. Наносити клеющійраствор на всю поверхню зубчатого шпателя з зубцями 8 * 8 або 10 * 10 мм можна лише маючи рівну основу. Розчин не повинен потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.

Спочатку бажано зробити рівною стороною шпателя тонкий контактний шар по периметру мінераловатної і пенополистирольной плити і в місцях, де будуть формуватися плями розчину. Це значно полегшить роботу з монтажу плит. До виготовлення армованого шару штукатурки необхідно приступати через 72 години після приклеювання плит. Клеючий розчин тонким шаром наноситься рівною стороною шпателя. Зубчастої стороною формуємо борозни. Сітка зі скловолокна вдавлюється в клеючий розчин. Розчин, який виступає за межі вирівнюється плоским шпателем. При цьому сітка обов'язково повинна перебувати в середині шару клеющего розчину і малюнок сітки не повинен проступати. Сітка укладається одночасно двома полотнами зверху вниз з нахлестом по краях в 10 см. Нерівність необхідно ретельно зашліфувати, щоб їх не було помітно крізь тонкий шар декоративної штукатурки (2-3 мм). У суміш вливати тільки прохолодну воду.

Інструменти повинні бути вимиті відразу після закінчення роботи.

Виробник не несе відповідальність за неправильне застосування матеріалу, а також застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

У сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

ПАКУВАННЯ

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад - суміш цементу з мінеральними наповнювачами і спеціальними добавками

Максимальне зерно - 0,3 мм

Кількість води для замішування розчину - 0,16-0,2 л / кг суміші

Час використання готового розчину - до 4 годин

Температура повітря і основи при використанні - від +5 до + 30 ° С

Товщина шару - до 15 мм

Міцність зчеплення з основою - більше 0,8 МПа

Розхід:

- В якості клею для плит 4-6 кг / м2

- В якості армуючого шару 2-4 кг / м2.

Суміш клеюча SCANMIX UNIVERSAL "Теплий Дім" (25кг)

  • Артикул: 127
  • Наявність: В наявності
  • 125.00 грн.