• Суміш для мурування-кладки 502 SCANMIX M

Scanmix M

1. Призначення
2. Властивості
4. Проведення робіт
5. Техніка безпеки
6. Термін зберігання
7. Упаковка
8. Технічні характеристики

1. ПРИЗНАЧЕННЯ

Суміш SCANMIX М використовується для зведення фасадів із силікатної та керамічної цегли, оздоблювальної цегли, керамічних та бетонних блоків, піно-та газобетону, каміння та ракушняка. Для мурування стін фасадів, підвалів та фундаментів шаром від 5 до 20 мм. Можливе використовання для штукатурних робіт всередині та ззовні будівель.

2. ВЛАСТИВОСТІ

  • Товщина шару 5-20 мм
  • Зручна у використанні
  • Морозостійка
  • Міцна адегезія
  • Пластична
  • Екологічно чиста

3. ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа має бути сухою та міцною, без руйнувань. Фарбу, масляні або воскові плями та будь-які речовини, що знижують адгезію, а також зруйновані та слабкі ділянки слід видалити. Очищену основу слід звільнити від пилу. Ділянки, що мають сліди біологічної корозії, варто обробити антисептиком або видалити механічним шляхом.Нові цегляні стіни, які складені впустошовку, перед штукатуренням слід звільнити від пилу. Старі цегляні стіни варто очистити сталевими щітками або піскоструминним апаратом, просочити ґрунтовкою Scanmix та просушити не менше 2 годин. При використанні суміші для кладочних робіт поверхні, що стикаються з розчином, слід підготувати для підвищення зчеплення з урахуванням вищезазначених рекомендацій При підготовці основи керуватися вимогами СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001.

4. ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції:0,15-0,18л на 1 кг суміші(3,75-4,50л на мішок 25 кг). Ретельно перемішати мішалкою або низько обертовим дрилем з насадкою до однорідної консистенції без грудок і згустків. Після чого розчин витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати. Отриманий розчин необхідно використати протягом 2-х годин. Для приготування використовувати чисті ємності й інструмент. Мулярський розчин представляє готову суміш і не вимагає додавання цементу, піску або пігменту Розчинові суміш наносять на підготовлену поверхню шляхом накидання з наступним розрівнюванням правилом та розгладжуванням терками. Суміш наноситься рівномірно на поверхню за допомогою кельми. Рекомендована товщина робочого шва від 6мм. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря і складає мінімум 24 години.
     Роботу виконувати при температурі повітря та основи +5…30° та відносній вологості повітря вище 60%. При роботі не можна застосовувати інструменти і посуд, що іржавіють. Свіжоукладену суміш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних променів.

Товщина стіни (суцільна цегла)              Витрата суміші при товщині шва 10мм           
1∕2 цеглини
35 кг/м2
1 цеглина87 кг/м2
1,5 цеглини
139 кг/м2
2 цеглини
191 кг/м2

5. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Не слід виливати розчин і воду після роботи в каналізаційні труби. Бажано працювати в гумових рукавичках. Необхідно уникати потрапляння розчину на шкіру або в очі. В разі потрапляння розчину необхідно ретельно промити їх великою кількістю води, так як до складу суміші входить цемент, який з водою утворює лужний розчин.

6. ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

В сухому приміщенні і на піддонах, в оригінальній упаковці: 12 місяців від дати виробництва, вказаної на упаковці.

7. УПАКОВКА

Суміш суха упаковується в паперові мішки по 25 кг.

8. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

СКЛАД:  гіпсово-цементна суміш з мінеральними заповнювачами і органічними добавками.
Максимальне зерно0,6
Кількість води для замішування розчину
0,15-0,18 л/кг суміші
Час використання
до 120 хвилин
Температура повітря і основи при використанні
Від +5°С до +30°С
Міцність на стискання  
Не менше 10 МПа
Готовність до експлуатації (в залежності від товщини нанесеного шару)Після 48 годин
Витрата (в залежності від товщини нанесеного шару)Біля 3,5 кг/м2 на 10 мм товщини
Морозостійкість, циклів, не менше50
Температура експлуатації
Від -30°С до +70°С

Суміш для мурування-кладки 502 SCANMIX M

  • Артикул: 147
  • Наявність: В наявності
  • 65.00 грн.